Aylık Kirala, İndirimi Kaçırma

Aylık Kirala, İndirimi Kaçırma

1.02.2023 13:20:12
Aylık Kirala, İndirimi Kaçırma

Aylık Araç Kiralama


Aylık araç kiralama günlük araç kiralama fiyatlarına göre çok daha ucuzdur. Kiralama dönemi olan 1 ayın sonunda, araç kiralamayı uzatmak istediğinizde aynı fiyatlarla kiralamayı uzatabilir ya da istediğiniz kiralama döneminin sonunda aracınızı iade edebilirsiniz. Aylık araç kiralama yaparken herhangi bir taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Firmanızın ya da şahsınızın ihtiyacı için aylık araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aylık Araç Kiralamada Sözleşmeyi Nasıl Yapıyoruz?


Araç kiralama yaparken herhangi bir taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Aylık araç kiralama Araç 3 ay, 6 ay, 12 ay  taahhüt altına girmediğiniz için istediğiniz ayın sonunda iptal edebilir veya başka bir araç ile değişim  yapabilirsiniz. İhtiyacınız kalmadığında aracı geri iade edebilirsiniz.

Aylık Araç kiralama için neler gerekli?


Aylık araç kiralamayı firmanızın çalışanları için gerçekleştiriyorsanız, çalışanlarınız sadece ehliyetleri ile araçlarını teslim alabilirler. Araç kiralamada bir zorunluluk olan provizyon işlemi firma kredi kartlarına veya nakit bloke olarak yapılmaktadır.

Kişisel ihtiyaçlarınız için aylık araç kiralama yapıyorsanız, kiralamayı yapabilmek için en az iki senelik bir ehliyet ve en az 6 ay geçerli bir kredi kartına ihtiyacınız var.

Ne Kadar Provizyon Uygulanır ?

Kredi kartınıza araç gruplarına göre 1.000 TL ile 4000 TL arası provizyon uygulanır. Provizyon işlemi yalnızca trafik ve park cezaları için kartınıza bloke uygulanmasıdır.

Aylık kiraladığınız araç, şehir içinde istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz kiralama ofislerimizden kendiniz de aracınızı teslim alabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama Eve Teslim Oluyor Mu?


Evet , aylık araç kiralama seçeneklerinde adres teslim seçeneği ile evinize kadar teslim ediliyor. Aracınızı siz hiç yorulmadan evinizin önünden teslim alabilirsiniz.

 

Aylık Araç Kiralama Evden Teslim Edebilir Miyim?


Aylık kiralamış olduğunuz aracınızı hiç yorulmadan evinizin önünden teslim edebilirsiniz. Adres teslim seçeneği sayesinde alış ve iade noktanız evinizin adresi olabilir.

 

Aylık Araç Kiralama Sözleşmesi Adresimde mi Yapılıyor?


Adres teslim aylık araç kiralamalarınızda sözleşmeniz aracınız ile birlikte adresinize kadar geliyor. Sözleşmenizi kısa süre içerisinde adresinizde yapabiliyorsunuz.


Dilerseniz bizlere 0 216 515 85 25 nolu telefon numaramızdan arayarak veya info@rentaral.com mail adresimize kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

+90 216 515 85 25
  • KORDONBOYU MAH. ANKARA CAD. IST MARINA B BLOK NO: 147 B İÇ KAPI NO: 377 Kartal / İSTANBUL
  • +90 216 515 85 25
  • info@rentaral.com
© 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İçin Tıklayınız
GİRİŞ YAP